Podprsenky pre veľké prsia

Na rôznych fórach alebo diskusiách sa často stretneme aj s takouto otázkou: ženy poraďte kde si kupujete podprsenky, teda tie ktoré mate väčšie poprsie, ja som už zúfala z toho, žiadna mi poriadne nesedí
Hlavne mladé dospievajúce dievčatá, štedro obdarené prírodou, mávajú vďaka svojmu veľkému poprsiu často komplexy.

podprs1

Veľké prsia sú ťažké a dobrá podprsenka je vtedy aj zdravotnou nevyhnutnosťou
Ženy, ktoré príroda obdarila väčšími prsiami mali v minulosti s voľbou vhodných podprseniek o dosť viac starostí ako dámy s bežnými veľkosťami. V ponuke nebolo veľa farebných variant a v strihoch prevládala hlavne funkčná jednoduchosť.

Dnes už skutočne môžu siahnuť po bielizni len na základe toho, na akú majú náladu. Môžu si zvoliť doslova tú podprsenku, ktorá zodpovedá ich osobnosti a potrebám. V ponuke nebolo veľa farebných variant a v strihoch prevládala hlavne funkčná jednoduchosť.

Výnimkou už nie sú pre dámy s väčšími prsiami ani podprsenky s trendy prvkami ako sú rafinovane kombinované materiály, zdobenie vo výstrihu, sexi šnurovanie, ozdobné kamienky a pod.

Kde kúpiť podprsenky pre plnšie tvary

Krásne a a vhodné podprsenky pre plnšie tvary nájdete v online obchode Astratex. Pripravili  pre Vás podprsenky XXXL ako aj podprsenky až do veľkosti 115/FF

Samozrejme v ponuke nájdete mnoho rôznych farieb, tvarov a veľkostí dámskych podprseniek. Podprsenky môžete vyberať jednotlivo alebo si k nim rovno kúpiť ajnohavičky pre plnšie tvary do sady.

Akú veľkosť?

Skoro každá žena je presvedčená, že tú svoju veľkosť podprsenky pozná. Je to naozaj tak?
Výber podprsenky v správnom rozmere a tvare nie je vôbec jednoduchý problém.
Vďaka nesprávnemu výberu podprsenky sa ženy cítia nepríjemne, môže ich však aj bolieť hlava alebo chrbát. Príliš stiahnuté prsia vyzerajú neforemné a prsia uložené v príliš veľkej podprsenke sú nespevnené a pri chôdzi sa hojdajú na všetky strany.
Možno vám pomôže článok “Ako na správny výber podprsenky

Podprsenky v zľave

Na stránkach sú často v ponuke podprsenky v akcii alebo zľavnené.

napríklad ukážkou okorenenej klasiky pre dámy s väčšími prsiami, môže byť aj čierny model od výrobcu Gorsenia, ktorého prepracované detaily dodávajú ten správny šmrnc a príťažlivosť. Teraz so zľavou! Podprsenka sa vyrába vo veľkostiach 70-90 cm v obvode, košíčky si môžete zaobstarať vo veľkostiach DJ. Luxusné prevedenie aj prijateľná cena sú ďalšími dôvodmi, prečo nad kúpou zauvažovať.

plnsie-tvary-podprsenky