Chudnutie a detoxikácia

Súčasný svet pripravuje pre náš organizmus väčšiu záťaž, než ktorú je schopný spracovať. A preto sa močom, stolicou, potom aj dychom náš organizmus denne zbavuje obrovského množstva odpadu. Stále častejšie sa jedná o odpady, ktoré možno nazvať tzv toxické: pesticídy, potravinárske prísady, lieky, chemikálie, ktoré inhalujeme zo znečistenej atmosféry či z prostriedkov používaných v domácnostiach.

Preto je veľmi dôležité podporovať naše prirodzené regeneračné procesy (detoxikačné mechanizmy) k optimálnej funkcii. A k tomu nám pomôže detoxikácia organizmu.
Okrem iného detoxikácia organizmu omladzuje, zvyšuje imunitu, dodáva energiou, znižuje celulitídu, upravuje váhu a mnoho ďalšieho …

Detoxikácia pomáha aj pri chudnutí

Pred samotným procesom chudnutia je potrebné z tela  odstrániť toxické látky a stabilizovať tráviaci trakt. Tak bude organizmus lepšie pripravený na chudnutie.

Ak prevedieme detoxikáciu organizmu, mnohých zdravotných problémov sa môžete zbaviť, budete sa lepšie cítiť a aj chudnutie pôjde oveľa ľahšie.

Očista čriev
Zanesenie čriev vedie k zníženému vstrebávaniu vitamínov a minerálov, k plynatosti, zápcham a zanášanie krvného obehu toxickými látkami.
To samo o sebe nadváhu spôsobiť nemusí, avšak samotné nánosy v tráviacom systéme (predovšetkým zvyšky zle strávenej bielej múky) môžu vážiť až 10kg. Keď sa zbavíte aspoň 3-4 kg, určite to bude dobrý začiatok chudnutia.
Preťaženie čriev spoznáme: zápchou, nadúvaním, vetrami.

Detoxikácia – pečeň
Zvýšenie záťaže pečene toxínmi môže viesť k spomalenému metabolizmu a tak telo spaľuje menej kalórií, chudnutie je ťažšie.
Ak je pečeň preťažovaná, môžete trpieť opuchmi, pocitmi na zvracanie, zlým trávením, potiahnutým jazykom atď

Detoxikácia – tukové bunky
Usadzovaniu toxínov v tukových bunkách znamená ťažšie spaľovanie tuku, lebo prítomnosť toxínov v bunke znamená jej zníženú funkčnosť.

Detoxikácia – medzibunkové priestory
Usadzovaniu toxínov a solí v medzibunkových priestoroch ide ruka v ruke s nadmerným usadzovaním vody v tele.

Koža – detoxikácia
Koža je najväčším ľudským orgánom (cca 1,5 metrov štvorcových). Jej pot a mazové žľazy vylučujú a odstraňujú toxíny, ktoré nemôžu byť z tela odstránené inou cestou. Keď je tento systém preťažený, spôsobuje to: celulitídu, pupienky, pľuzgiere, akné, prekrvenú-škvrnitú kožu.

Využite zĺavu

detoxikacia

Detoxikačná kúra pomocou detoxikačného programu NaturalSwiss, je jednoduchá, cenovo prístupná, účinné a bezpečná. Nečakajte, konajte teraz, skôr ako bude neskoro!