Gélové nechty, zľavy – skúsenosti

Krásne, upravené a pevné nechty

Toto si želá mnoho žien. Nie každá žena sa môže pochváliť krásnymi prírodnými nechtami. A aj preto vyhľadávajú rôzne nechtové štúdia.
Gélové nechty sú v dnešnej dobe čím ďalej tým viac obľúbené. Mnoho žien si ich necháva robiť v profesionálnych nechtových štúdiách.
Ako dlho gélové nechty vydržia?

  • Záleží na kvalite nechtu, rastu nechtu.
  • Tiež veľmi záleží na činnosti, ktorú ruky denne vykonávajú.
  • Nechty sa v priemere dopĺňajú po 3-4 týždňoch.

Gélové nechty si môžete za zlomok ceny urobiť sama doma. Na začiatok však počítajte s tým, že je potrebné získať cit a prax.

nechty Umelé nechty dnes majú nie len solventné podnikateľky ale aj ženy rôznych povolaní. Na ich nechtoch môžemne vidieť všakovaké farby, abstraktné umenie, gýčové obrázky, trblietky, či iné ťažko definovateľné dekoračné záležitosti. Veľa žien si odoprie radšej mnoho iných vecí na úkor skrášľovania a úpravu umelých nechtov. A z toho sa dá usúdiť, že nechtové dizajnérky sú pomerne rozbehnutým biznisom.

Na internete a hlavne na zľavových portáloch môžete vidieť zľavy na rôznu úpravu nechtov. Využívate ich aj vy, alebo máte svoje osvedčené nechtové štúdia? Mate niekto skusenosti so zľavami na gelové nechty? Aké to ma výhody a nedostatky?
Napíšte o tom do komentárov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.