Spolupráca a kontakt

[symple_column size=“one-half“ position=“first“ fade_in=“false“]

Stránky zlavy.eu chcú čitateľov oboznamovať s rôznymi akciami, zľavami na internetových obchodoch. Takto môžete získať aspoň malý prehľad o zaujímavých tipoch na výhodný nákup.

Ak máte vo vlastníctve online obchod v ktorom ponúkate zľavy alebo rôzne akcie a chcete predstaviť svoju ponuku na týchto stránkach? Môžete nás kontaktovať.

Máte záujem o výmenu textových odkazov? Máte záujem prispieť Vašim článkom o akciách zľavách, prípadne Vašou zaujímavou skúsenosťou?

Spolupráca pre blogerov- ponuka

Máte záujem o písanie článkov pre náš web? Ste aktívny a samostatný v hľadaní tematiky a námetov? Kontaktujte nás. Hľadáme šikovných ľudí na spoluprácu.

Kontaktujte nás na adrese info@zlavy.eu, tešíme sa na spoluprácu.

[/symple_column]

[symple_column size=“one-half“ position=“last“ fade_in=“false“]

[contact-form-7 id=“987″ title=“Contact form 1″]

[/symple_column]

 

Ochrana osobných údajov

Na zobrazovanie reklám návštevníkom našich webových stránok využívame služby reklamných spoločností tretej strany. Tieto spoločnosti môžu použiť informácie (neobsahujúce vaše meno, adresu, e-mailovú adresu alebo telefónne číslo) o vašich návštevách na týchto a iných webových stránkach s cieľom poskytnúť reklamy o tovaroch a službách, ktoré vás zaujímajú.

Spoločnosť Google, ako dodávateľ tretej strany, používa k zobrazovaniu reklám na týchto stránkach sobory cookie. Vďaka súborom cookie DART môže spoločnosť Google zobrazovať reklamy užívateľom na základe ich návštev na týchto stránkach a ďalších stránkach internetu.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tomto postupe a o možnostiach, ktoré máte k dispozícii, aby príslušné spoločnosti nepoužili tieto informácie, kliknite sem pre viac informácií.