Stránky zlavy.eu chcú čitateľov oboznamovať s rôznymi akciami, zľavami na internetových obchodoch. Takto môžete získať aspoň malý prehľad o zaujímavých tipoch na výhodný nákup.

Ak máte vo vlastníctve online obchod v ktorom ponúkate zľavy alebo rôzne akcie a chcete predstaviť svoju ponuku na týchto stránkach? Môžete nás kontaktovať.

Máte záujem o výmenu textových odkazov? Máte záujem prispieť Vašim článkom o akciách zľavách, prípadne Vašou zaujímavou skúsenosťou?

Spolupráca pre blogerov- ponuka

Máte záujem o písanie článkov pre náš web? Ste aktívny a samostatný v hľadaní tematiky a námetov? Kontaktujte nás. Hľadáme šikovných ľudí na spoluprácu.

Kontaktujte nás na adrese info@zlavy.eu, tešíme sa na spoluprácu.

  Meno (povinné)

  Váš Email (povinné)

  Predmet

  Vaša správa

   

  Ochrana osobných údajov

  Na zobrazovanie reklám návštevníkom našich webových stránok využívame služby reklamných spoločností tretej strany. Tieto spoločnosti môžu použiť informácie (neobsahujúce vaše meno, adresu, e-mailovú adresu alebo telefónne číslo) o vašich návštevách na týchto a iných webových stránkach s cieľom poskytnúť reklamy o tovaroch a službách, ktoré vás zaujímajú.

  Spoločnosť Google, ako dodávateľ tretej strany, používa k zobrazovaniu reklám na týchto stránkach sobory cookie. Vďaka súborom cookie DART môže spoločnosť Google zobrazovať reklamy užívateľom na základe ich návštev na týchto stránkach a ďalších stránkach internetu.

  Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tomto postupe a o možnostiach, ktoré máte k dispozícii, aby príslušné spoločnosti nepoužili tieto informácie, kliknite sem pre viac informácií.