Studio Moderna a jej zľavy

Spoločnosť Studio Moderna hlavnou multikanálovou platformou v oblasti elektronického obchodovania a predaja tovaru priamo spotrebiteľovi v strednej a východnej Európe (SVE) a Rusku.
Top Shop široko známou značkou, ktorú preslávila reklama v televízii a jedinečné produkty, ktoré nedostanete nikde inde.

BLACK FRIDAY
Nepremeškajte super zľavy na viac ako 100 produktov.

Zľavy až do výšky 80%.

Získajte tie najlepšie ponuky za najnižšie ceny!

Výrobky značky TopShop boli a naďalej sú jedinečné a starostlivo vyberané, preto niet divu, že našli svoje miesto v miliónoch domovov a pomáhajú ľuďom viesť lepší a a zdravší život.

 

Výrobky Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu spánku a možno ich nájsť vo viac ako 30 krajinách na svete.

 

Delimano je značka, ktorej hlavnou vášňou je varenie. Všetko sa začalo s keramickým riadom, ale značka Delimano rýchlo rozširuje svoj sortiment o množstvo ďalších kuchynských potrieb, ktoré si jednoducho zamilujete.

 

Wellneo je značka, ktorá je špecialistom v oblasti zdravia, starostlivosti o telo a životného štýlu. Wellneo ponúka potravinové doplnky, výrobky na redukciu hmotnosti, fitness produkty a ekologické/bio výrobky.