Akcie T-Mobile, Orange, O2

Mobilný operátori začali pred koncom roka ponúkať pre svojich klientov rôznorodé akcie. Môžete si vybrať: rôzne bonusové balíčky k terajším službám, dotované mobilné telefóny, dvojnásobné počty voľných minút, bohatší mobilný internet, a zvýhodnené volania na vybrané čísla.

Čo je v ponuke T-Mobile
Operátor ponúka koncoročné vianočné bonusy prostredníctvom kupónov.
Paušálová skladačka Podľa seba:
Pre každého zákazníka, ktorý sa rozhodne pre viazanosť nového paušálu Podľa seba 3, 5 alebo 7 je možnosť výberu: akciový telefón , bezplatný bonusový balíček Podľa seba pre svoj program na 24 mesiacov alebo špeciálny kupón s paušálom Podľa seba pre blízkeho na celé dva roky.
Čiže si môžete vybrať akciový mobil s jedným bezplatným bonusovým balíčkom Podľa seba, alebo sa jedného z benefitov vzdáte v prospech kupónu, ktorý si môže uplatniť u operátora váš blízky.
Viac akcií si môžete nájsť na stránkach mobilného operátora

Operátor Orange
Bohatú ponuku pre svojich zákazníkov nájdete na stránkach Orange.sk:
Vyberte si z bohatej nádielky zázračných vianočných darčekov, ktoré sme pre vás pripravili. S Paušálmi Snov teraz môžete bez dodatočných poplatkov získať volania v sieti Orangenonstop 7 dní v týždni hoci aj na 12 mesiacov. Obľúbený Majster paušál teraz okrem hovorov do všetkých sietí za najvýhodnejšiu jednotnú cenu 12 centov a akciového telefónu obsahuje aj neobmedzené víkendové volania v sieti Orange Slovensko. Špeciálne All Inclusive balíky pokrývajúce všetky telekomunikačné potreby čakajú na náročnejších zákazníkov. Naopak špeciálny Kreditný paušál 10 € až s 30% zľavou je ideálny darček pre menej náročných užívateľov. K tomu všetkému prinášame bohatú vianočnú nádielku telefónov a možnosť získať k jednej zmluve aj druhý telefón za výnimočne výhodných podmienok.
Viac informácií o vianočnej ponuke nájdete tu.

Operátor O2
Ak hodne voláte do všetkých sietí alebo iba do siete O2, posielate veľa správ alebo potrebujete byť často pripojení cez mobil k internetu, môže Vás zaujať ponuka: „Extra balíčkami plnými výhod komunikujete ešte výhodnejšie“
Ponuka začína na zaujímavej sume, za 6 eur na 50 minút volania (na všetky účastnícke čísla v rámci Slovenska a do ČR voláte iba za 0,12 € (3,62 Sk)/min. )
Viac akciových ponúk nájdete na stránkach

Lákadlá mobilných operátorov na zákazníkov
Väčšina reklám v televízii ( a nie len tam) je od mobilných operátorov, ktorí sa predbiehajú v ponuke pre svojich klientov v snahe zaistiť si nové viazanosti, aby zákazníci neodchádzali ku konkurencii.
Čo si o tom myslíte VY? Ktorým operátorom veríte a ktorým nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.