Akcia na lacné knihy

Hoci to mnohí považovali za utópiu, aj na začiatku 21. storočí sa mnoho ľudí zaujíma okrem iného aj o knižky. Vzdelanosť a kultúra našťastie neklesla ešte na samé dno, čo je pre knižný trh súčasnosti len pozitívne.

Neviem, ako hlboko máte do vrecka vy, ale ja osobne priamo milujem, keď narazím na knihu, ktorá sa dá kúpiť lacnejšie. vhodná cena v kombinácii s kvalitou je to najlepšie, čo si môžeme priať, takže si dovolím vám odporučiť nasledovné.

Na stránkach kníhkupectva Gorila je na každý deň v roku sme pre vás pripravená originálna akcia, pri ktorej môžete získať výraznú zľavu pri kúpe kníh z ponuky.

Stačí, aby ste na Gorila.sk hľadali pri knihe takéto označenie

akcia na knihy

To znamená, že kniha, pri ktorej máme takéto označenie je v akcii Cena na dnes a vy si ju v tento deň môžete kúpiť za SO ZĽAVOU, ktorá bude platiť len do konca dňa, resp. ukončenia akcie.

Takto to vyzerá na stránkach:
gorila
 
V takejto akcii dňa bude každý deň tisíce kníh, tak stačí hľadať a možno nájdete knihy, ktoré by vo vašej knižnici určite nemali chýbať. Vyberajte z kníh so zľavami ktoré potešia Vás alebo aj celú rodinu.

[button url=“http://www.gorila.sk/t/home.php?ref_id=usr-412439″ target=“blank“ background=“#b13425″ size=“6″ desc=“vstup do obchodu“]kníhkupectvo Gorila[/button]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.