Zlacnené dovolenky na september 2014

Zlacnené dovolenky na september 2014

Chcete si predĺžiť leto?
V Grécku, Turecku, na Cypre, v južnom Španielsku a na juhu Talianska sa dá kúpať minimálne do konca októbra. More, ktoré sa cez leto stačilo prehriať, je teplejšie ako napríklad pred sezónou na jar.

Aj keď je stále teplo, hlavná turistická sezóna opadá, takže v letoviskách už nie je toľko ľudí. Čo ocenia ľudia vyhľadávajúci pokojný pobyt pri mori. Ale hlavne – zájazdy sú lacnejšie a ceny v miestami až o tretinu nižšie.

Zľavy na dovolenku v Turecku

Hotel Kleopatra Ada Beach – Alanya
Alanya je stredne veľké mesto na pobreží Stredozemného mora, východný okraj takzvanej Tureckej riviéry.

hotel-kleopatra

Allinclusive
ALL INCLUSIVE raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetových stolov 10:00 – 23:00 miestne nealkoholické a alkoholické nápoje popoludňajšie občerstve-nie nealkoholické nápoje a ľahký snack v bare na pláži
Ubytovanie
klimatizované menšie izby s 2 samostatnými lôžkami alebo manželskou posteľou majú možnosť 1 prístelky. Sú vybavené telefónom, SAT/TV, minibarom (za poplatok), balkónom, sprchou, WC, fénom, trezorom (za poplatok).

Cena: 299€ – zľava 37%

Cena zahrňuje: pobyt, dopravu. Cena nezahrňuje: letiskové poplatky, pobytovú taxu

[su_button url=“http://hotel.invia.sk/turecko/alanya/kleopatra-ada-beach/?aid=172528″ target=“blank“ background=“#f6b320″ color=“#141212″ center=“yes“ radius=“0″ icon=“icon: play-circle-o“ icon_color=“#201a1a“ rel=“nofollow“]pozri viac[/su_button]

 

Ideálna jesenná dovolenka je na Kréte

Hotel Apollo – Kréta za 299€

hotel-apolo
Pláž:
široká a dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ideálna pre deti i plavcov, ležadlá a slnečníky za poplatok, možnosť vodných športov (za poplatok), plážový volejbal.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené individuálnou klimatizáciou, TV, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením, balkónom alebo terasou. Izby s 2 prístelkami na vyžiadanie.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy, večere bufetovou formou. Od 17:30-18:30 snack vo forme kávy, koláčikov. V čase od 12:00 do 22:30 hod. konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov – pivo, víno a brandy

Cena: 299€ – zľava 35%

Cena zahrňuje: pobyt, dopravu. Cena nezahrňuje: letiskové poplatky, pobytovú taxu

[su_button url=“http://hotel.invia.sk/grecko/kreta/apollo/aid=172528″ target=“blank“ background=“#f6b320″ color=“#141212″ center=“yes“ radius=“0″ icon=“icon: play-circle-o“ icon_color=“#201a1a“ rel=“nofollow“]pozri viac[/su_button]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.