Akciové letáky – skúsenosti

Zľavami a akciami šetríte svoje peniaze.

Ak patríte medzi tých, ktorí sa snažia ušetriť? Potom  sledujte najnovšie akciové letáky , s ktorými môžete ušetriť mnoho peňazí. Niektoré zľavy sú aj  30%, iné sú len  do 10 %. Záleží na konkrétnom sortimente, ale vždy nakúpite v akcii.

Vďaka internetu nie ste závislí na doručovateľovi, ktorý vám môže letáky doručiť buď v deň akcie, alebo až po nej, bohužiaľ aj to sa stáva. Preto je výhodné si nájsť najnovší akciový leták na internete, čím si ušetríte peniaze a aj čas.

Aktuálne letáky sú dostupné tiež na internete. Nemusíte tak nikam chodiť a v pohodlí domova si v pohode pozriete, čo môžete lacnejšie kúpiť, napíšete si nákupní lístok a tak na nič nezabudnete.  Online akciové letáky sú  dostupné cez deň a aj v noci. V elektronické podobe sú vám poskytnuté vždy najaktuálnejšie zľavy, kvôli ktorým sú najnovšie letáky tak obľúbené.

Letáky – hypermarkety, supermarkety

Akciové letáky Tesco

tesco_1

Akciové letáky Billa

billa

Akciové letáky Carrefour

carrefour

Akciové letáky Hypernova

hypernova

Akciové letáky Kaufland

kaufland

Akciové letáky Lidl

lidl

Letáky – šport, obuv, odevy

Akciové letáky Deichmann

daifman

Akciové letáky EXIsport

exisport

Akciové letáky Sportisimo

sportisimo

Letáky – drogéria

Letáky dm drogerie markt

dm

Akciové letáky 101 drogeria

101drogeria

Akciové letáky drogeria Teta

teta

Letáky – Elektronika a biela technika

Akciové letáky Okay

okay

Akciové letáky NAY

nay

Akciové letáky Euronics

euronics

Vaše skúsenosti

Čo myslíte ide im o len o to, nalákať do obchodu zákazníkov?!

Lákavé zľavy v letákoch dokážu do obchodných centier nalákať veľa ľudí. Bohužiaľ nie vždy človek ušetrí, tak ako leták alebo reklama opisuje. Dosť často stáva, že namiesto akcii na vás pozerajú tabuľky s nápisom „tovar vypredaný“  Alebo sú v letáku uvedené nepravdivé údaje.

Napíšte aké sú Vaše skúsenosti s predajňami kde ponúkajú tovar z akciových letákov.

Na internete sme na túto tému našli:

zdroj: sme.sk„Čo robiť, keď v obchode zistíte, že akciový tovar nemajú alebo má inú cenu? Môžete sa ho dožadovať za cenu v letáku, ale jednoduché to nebude. „Pokiaľ sa vyskytnú nesprávne ceny na reklamnom letáku s cenou v cenovej evidencii, ide o klamlivú reklamu podľa zákona o reklame,“ vraví hovorkyňa Slovenskej obchodnej inšpekcie Danuša Krkošová. Dodáva, že zodpovednosti za klamlivú reklamu ho nezbavuje ani upozornenie v letáku, že za tlačové chyby nezodpovedá. Ak sa vám nepodarí prehovoriť personál, aby vám predal tovar za ceny z letáku, ostáva už len táto možnosť: odložiť si leták a napísať podnet obchodnej inšpekcii.