Leták Tesco

Stránky Tesco prinášajú nové internetové stránky, ktoré majú byť pre zákazníkov prehľadnejšie, jasnejšie a pestrejšie.

tescoOkrem najnovších informáciách o akčných ponukách a špeciálnych zľavách sa najnovšie dozviete podstatne viac o produktoch, službách, cenových programoch atd.

Vyberte si svoje Tesco
Aby ste si mohli pozrieť aktuálnu akčnú ponuku, je potrebné si najprv zvoliť svoj obľúbený obchod – moje Tesco. Táto informácia bude následne uložená v cookies a pri akejkoľvek ďalšej návšteve z tohto počítača už nebudete musieť výber opakovať.
Okrem detailov ako mapka, adresa či prehľad dostupných služieb tu nájdete tie najaktuálnejšie informácie, vzťahujúce sa práve k tomuto jednému jedinému obchodu.
Pozrite si tak, nie len novinky, akcie či súťaže aktuálne prebiehajúce v danom obchode, ale aj najaktuálnejšie letáky Tesco.

Zaujímajú vás výhodné zľavy na veľké množstvo rôznych výrobkov v Tescu.
Na stránkach môžete vždy nájsť aktuálny leták Tesco, ktorý si môžete stiahnuť, poslať na email alebo rovno prezrieť.
Aby ste pri nákupoch v Tescu, čo najviac ušetrili, využite ponuku tzv. cenových programov, ktoré môžete využiť vo všetkých oddeleniach obchodov. Ich jednoduchý prehľad vám umožní nakúpiť lacnejšie už nasledujúci nákup v predajniach Tesco.

Aké máte skúsenosti s nákupmi v Tescu? Dávate prednosť tomuto obchodu alebo máte nejaké tipy na iné obchody?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.