K televízoru tablet zadarmo

K televízoru tablet zadarmo

Rozmýšľate nad kúpou nového televízora?

LED televízory – LED TV vychádzajú z klasických LCD televízorov, majú však iný spôsob podsvietenia. LED obrazovky rôznych uhlopriečok sa dnes montujú do klasických televízorov, 3D televízorov a SMART televízorov. LED televízory sú skrátka šlágrom súčasnosti!

Využite ponuku hej.sk, teraz k televízoru naviac zdarma získate darček a to tablet iGET Smart S70 7″,

Dotykový tablet iGET Smart S70 7″, 8 GB, WF, Android 5.1
Okrem počúvania hudby, prezerania fotografií, sledovania filmov a hranie hier ho vďaka nainštalovaným aplikáciám môžete používať aj na plnenie pracovných úloh, či prehliadanie dokumentov.
Vďaka najmodernejšej verziu Google Android 5.1 Lollipop, ktorý tablet využíva ako svoje pracovné prostredie, získavate vyššiu rýchlosť, stabilitu, jednoduchosť a zrozumiteľnosť.

Televízor Panasonic TX-40CS630E

televizor-090616
 
 
Zľava: 30%
Cena: 389€
pozri viac ►

Moderný televízor Panasonic TX-40 CS630E poskytne skvelé možnosti ako si vychutnať televízne vysielanie, ktoré k vám prinesie pomocou svojho zabudovaného tunera DVB-T2
Uvedený televízor prinesie do vašej domácnosti maximálnu kvalitu a zážitok z každého jedného programu, na ktorý sa vám bude skvele pozerať. To aj vďaka jeho rozsiahlej uhlopriečke 40 palcov, na ktorej uvidíte aj menšie detaily.
Televízna obrazovka má aj integrovaný systém trojrozmerného obrazu, vďaka ktorému si môžete v pohodlí svojho domova vychutnať filmy ako by ste sa nachádzali v kine

Televízor LG 43UF6857

tv-LG 43UF6857
 
 
Zľava: 43%
Cena: 419€
pozri viac ►
Televízor LG 43UF6857 dosahuje rozlíšenie až 4K, teda ultra HD. Cez maximálny vysoký výkon a precíznu kvalitu patrí tento prístroj do energetickej triedy A +. Používaním tohto televízora získate pochopiteľne neuveriteľne kvalitný obraz, zároveň spotreba elektrickej energie je znížená na veľmi malé množstvo.
Televízia obsahuje dva HDMI vstupy, vďaka ktorým možno napríklad prepojiť stolový počítač a televíziu. Ďalej nechýba scart AV, internetový vstup či jeden USB vstup verzie 2.0.

Televízor Samsung UE40J6272

tv-samsung-090616
 
 
Zľava: 21%
Cena: 408,50€
pozri viac ►
Produkt roku 2015 – finalista. Všetky nové Smart TV od spoločnosti Samsung vynikajú veľmi jednoduchým použitím, takže nad ničím nebudete musieť dlho premýšľať. Vylepšené používateľské rozhranie je neuveriteľne intuitívne a ponúka rad zábavných a praktických funkcií, ktoré oceníte v každej situácii
Multifunkčnosť je charakteristická aj pre elegantnú televíziu UE40J6272 známej značky Samsung.Full HD rozlíšenie (1920 x 1080 bodov) vás na obrazovke o veľkosti 101 cm ihneď vtiahne do deja a doslova pohltí. K dispozícii máte technológiu Wide Colour Enhancer, s ktorou sú farby ešte žiarivejšie ako predtým, avšak stále si zachovávajúci harmonickú rovnováhu.

Ak si chcete pozrieť celú ponuku:

vyberte si LED TV

 
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.