Televízor Philips 40PFT5500 za dobrú cenu

Televízor Philips 40PFT5500 za dobrú cenu

Ak hľadáte televízor s uhlopriečkou o celkovej dĺžke 102 cm, kde si môžete vychutnávať vaše obľúbené filmy vo Full HD kvalite, tak je tu Philips 40PFT5500. A teraz aj za slušnú cenu.

Televízor Philips séria 5500 sa teší obľube diváka hlavne vynikajúcou kvalitou obrazu, na ktorej sa podieľa hneď niekoľko vyspelých technológií.

  • Kľúčové vlastnosti 200 Hz Perfect Motion Rate vykreslia rýchle akčné scény úplne hladko
  • Funkcia Miracast vie zrkadliť displej vašich inteligentných zariadení
  • Obchod Google Play ponúkne veľa hier a aplikácií optimalizovaných pre použitie na TV
  • Neuveriteľný kontrast zaisťuje funkcie Micro Dimming analyzujúca obraz v 6400 rôznych zónach na optimálne prispôsobenie
  • So vstavanou WiFi je pripojenie do siete maximálne jednoduché a 2jadrový procesor bude tým správnym pohonom pre svižné funkcie Smart TV.
  • Milovníkov televízneho vysielania poteší tunerová výbava pokrývajúca digitálne pozemné vysielanie aj v najnovšom štandarde DVB-T2 a možnosť využitia širokej programovej ponuky poskytovateľov káblovej televízie DVB-C.

tv-philips-hej-240616
Vyniká aj moderným dizajnom, ktorý môže byť skvelým doplnkom vašej domácnosti. Jeho otvorený stojan vytvára ľahký plávajúci efekt a mimoriadne úzky rámik zbytočne neruší pri sledovaní.

cena s DPH:325.00 €
do obchodu

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.