Leták LIDL

lidlNa Slovensku má jednu z najväčších obchodných sietí spoločnosť Lidl. Supermarkety LIDL na Slovensku patria nemeckej nadnárodnej spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG. Svoje pobočky spoločnosť Lidl, ma okrem Nemecka aj v iných krajinách v celej Európe.

Lidl ponúka každý týždeň nové zľavy a akciové ponuky. Aktuálny leták Lidl môžete nájsť vo svojej poštovnej schránke alebo na internetových stránkach www.lidl.sk.

Lidl – Akciový leták

Ľahko si môžete zistiť čo je pre vás výhodné nakúpiť. Nájdete tam aktuálnu ponuku, ponuku od pondelka, ponuku od štvrtka, lacnejšie a iné. Letáky Lidl sa môžu niekedy líšiť podľa regiónov, preto doporučujeme vyhľadať vaše mesto kde sa predajňa Lidl nachádza a zobraziť aktuálny akciový leták.

Ponuka tovaru na akciových letákoch, platí do vypredania zásob. Chyby v tlači sú vyhradené. Ceny sú bez dekorácií. Firma Lidl si vyhradzuje právo zmien balení a varianty ponúkaného tovaru. Odber je možný iba v obvyklom množstve.

Ak vás nebaví často sledovať internetové stránky Lidla, tak môžete využiť ponuku a nechať si posielať akciový leták Lidl na váš e-mail. Stačí  len zadať vašu e-mailovou adresu a vybrať si či chcete dostávať leták vo formáte HTML aj s obrázkami alebo ako obyčajný text. Lidl vás bude  dvakrát týždenne informovať o aktuálnej akciovej ponuke.

Lidl – Otváracia doba

Otváracia doba predajní Lidl nemusí byť všade rovnaká, ale väčšina Lidlov má otvorené od pondelka do soboty od 7 hodiny do 20 či 21 hodín. V nedeľu Lidl skoro vždy otvára o 9 a zatvára o 20 lebo 21 hodine. Ak potrebujete v Lidli niečo kúpiť na poslednú chvíľu( napr o pol deviatej večer) a nemáte istotu či je otvorené, tak si na stránkach Lidla nájdite otváracie hodiny vášho obchodu.

Názory na obchody Lidl

Napíšte svoje názory a skúsenosti s predajňami Lidl.

There are 2 comments for this article
  1. Henrieta Lukácsová at 12:27

    ja by som bola rada keby mi chodili maili o ponuke z lidl..Ďakujem

  2. Lolipop at 18:10

    Tohto týždnou leták ma zaujala najviac ta vesta a tie snehule.
    Tá vesta by mohla byt trochu silnejšej fiualovej farby.
    Tak Paaaaa lidl dúfam že ma zaujete aj na buduci týžden niečím vinimočným posielam :** !!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.