Gazdinky využite zľavy – do kuchyne

Každá dobrá gazdinka ma rada praktické vybavenie do kuchyne, ktoré jej uľahčuje každodennú prípravu aj servírovanie jedla. Ak patríte aj vy medzi ne, tak práve teraz zbystrite.

Kuchyňa – zaujímavé zľavy

Pozrite si čo všetko môžete mať so zľavou. Na ukážku vyberáme pár produktov.

obrázok 5dielnej súpravy

Banquet 5dielna súprava misiek s vekom

Pekné misky, ktoré sa dobre ukladajú aj do chladničky. Päť praktických veľkostí sa stane vaším pomocníkom pri nikdy nekončiacim skladovaní potravín aj pri ich servírovaní.

Plech na hranolky

Praktická vecička do kuchyne.Plech na hranolky využijete na prípravu predsmažených zemiakových hranolčekov a pečenie mnohých ďalších predsmažených obaľovaných pokrmov napr. rybích prstov, kuracích stehienok, kreviet, vyprážaného syra a pod. a to v rúre bez použitia tuku.

Porcelánová kanvička so šálkou

Popri každodennom vypätí si dajte svoju chvíľku potešenia a pripravte si svoj obľúbený lahodný nápoj, ktorý si vďaka tejto nádhernej čajovej súprave ešte lepšie vychutnáte.

Sada na pečenie

Sada obsahuje pekáč na pečenie, ktorý má klasický hranatý tvar s praktickými silikónovými úchytmi, formu na koláč so silikónovým vnútrom a praktickú silikónovú stierku.

18-dielna sada tanierov Klaudia

Sada obsahuje:
6x dezertný tanier 19 cm
6x hlboký tanier 23 cm
6x plytký tanier 24 cm

Sada hrnčekov s lyžičkou Coffee

Každý hrnček má svoju vlastnú porcelánovú lyžičku, ktorú pohodlne odložíte do otvoru v uchu.Stačí si zvoliť, ktorý to bude práve dnes a už si popíjať svoj obľúbený nápoj.

Banquet Crystal 5dielny set na víno

Sada z veľmi kvalitného českého skla skvele doplní vašu zbierku pohárov. Navyše túto sadu môžete použiť aj ako praktický darček a potešiť tak niekoho z blízkych.

Neváhajte zľavy netrvajú dlho

To je iba zlomok z ponuky. Ešte stále váhate? Pozrite a vyberte si z 220 kusov zlacneného tovaru do vašej kuchyne

Pozrieť všetky zľavnené kúsky