Nikon D3100 – vhodný pre začiatočníkov

Nikon D3100 – vhodný pre začiatočníkov

Chcete jednoduchú digitálnu zrkadlovku, ktorá bude myslieť za vás a až sa fotiť naučíte? Tak potom Nikon D3100 je tu pre Vás!

Ak ste doteraz fotili kompaktného digitálne fotoaparátu bude prechod na zrkadlovku Nikon D3100 určite zážitok. Akonáhle ho budete držať v ruke tak budete mať pocit, že konečne mám poriadny foťák.

d3100Nikon vylepšil svoj model D3000, ktorému pridal nielen funkcie pre začiatočníkov, ale i Full HD nahrávanie. Amatérovi ponúkne doslova rajské funkcie. Najväčším prínosom by mal byť pre fotoamatéra vylepšený režim sprievodcu známeho už z D3000-ky, ktorý navyše zobrazuje aj ukážky snímok, ktoré môžete dosiahnuť pri určitom nastavení, napríklad pri zmene času uzávierky alebo clony.

Nováčikom v oblasti digitálnych jednookých zrkadloviek, pomôže vylepšený inteligentný režim Sprievodca,( ktorý bol k dispozícii už pri fotoaparáte D3000) krok za krokom vykonávate pokyny k potrebným zmenám nastavenia fotoaparátu.

To znamená, že nielen získate žiaduce zábery, ale tiež ľahšie pochopíte, ako dosiahnuť vytúžený efekt a ako rozvinúť vlastné fotografické skúsenosti. Môžete si dokonca zobraziť ukážkové snímky výsledné účinky jednotlivých vykonávaných nastavenia – napríklad zmeny času uzávierky a clony.

Nikon D3100 patrí k najpredávanejším fotoaparátom

NIKON D3100 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Vaše skúsenosti s fotoaparátom Nikon3100

Vlastníte Nikon D3100? Ak áno napíšte svoje skúsenosti do komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.