Poznáte zľavy v Parndorfe

Bratislavčania to už dobre poznajú. Len niekoľko kilometrov od bratislavskej Petržalky sa na území rakúska rozprestiera viac ako 37 kilometrov štvorcových obchodov. Tento nákupný raj sa volá nákupné centrum Parndorf.

Najväčším lákadlom sú samozrejme zľavy. V Parndorfe sú zľavy prakticky po celý rok, no môže sa stať, že niekedy na žiadne extra lákavé výpredaje nenarazíte. Akýkoľvek, najmä textilný tovar, tu kúpite bežne o 30-70 percent lacnejšie ako u nás.

Obľúbené značky v Parndorfe

parndorf1Ak chcete nakúpiť obleky, kostýmy, tenisky nájdete v Designer Outlet Parndorf skutočne pestrý výber značiek a za dobré ceny získate dobrú kvalitu. Medzi predajcov v Parndorfe patria obľúbené značky ako Tommy Hilfiger, Humanic, Vans, Nike, Ecko, Puma, Adidas a mnoho ďalších.

Viac o predajniach si prečítajte na obchody a značky v Parndorf Designer Outlet. Často sa stáva, že tovar zakúpený v Parndorfe je dokonca kvalitnejší ako u nás. Mnoho značkových výrobcov totiž objednáva svoje výrobky u rôznych dodávateľov. K nám sa žiaľ stále často dostávajú výrobky nižšej kvality, určené pre takzvaný východný trh.

Akcie – snažíme sa pripravovať aj najnovšie akcie v Parnorf Desinger Outlet.

Pri nákupoch v Parndorfe si treba vopred overiť, či nemajú v Rakúsku  štátny sviatok a či sú teda obchody pootvárané vo svojej bežnej otváracej dobe od 9tej do 19tej hodiny. (PO – PIA: 9:30 – 19:00 hod, SO: 09:00 – 18:00 hod)

Aké sú Vaše skúsenosti s nakupovaním v Parndorfe?

obrázok naturhouse