Katalóg Quelle

Na slovenskom trhu pôsobí Quelle od roku 1993 a ako multi-channel predajca tovar predáva prostredníctvom katalógov, objednávacích centier Quelle Shop a na www.quelle.sk. Firma je lídrom v univerzálnom zásielkovom obchode a v špeciálnych katalógoch a aj číslom jeden ako online-predajca módy z hľadiska obratu v rámci univerzálneho zásielkového obchodu na Slovensku.

V ponuke Quelle nájdete ponuky pre celú rodinu. V internetovom obchode je v ponuke tovar rôznych známych módnych značiek. V ponuke sú  – dámsky, pánsky a detský textil, obuv, domáce textílie, potreby pre domácnosť, domáce spotrebiče PRIVILEG a elektroniku UNIVERSUM. Ponuku dopĺňajú nábytok a hračky.

Katalógy Quelle sú rôzne:

  • Katalóg jar/leto 2009 –  Na takmer 700 stranách nášho hlavného katalógu pre sezónu Jar/Leto objavíte tisíc módnych inšpirácií a nápadov do domácnosti, ktoré potešia každé srdce.
  • Letná móda – Na  viac ako 300 stranách na vás čaká mnoho trendových nápadov tej najaktuálnejšej módy.
  • Móda špeciálne pre mňa –  dámska a pánska móda: veľmi elegantná, na mnohé príležitosti – do zamestnania i na voľný čas.
  • Útulný domov –  najnovšie kolekcie textilu a bytových doplnkov do domácnosti. V katalógu nájdete farebne zladené štýly a zariadenie vhodné na kombinovanie.
  • Šport a wellness – v  katalógu nájdete ponuky na rôzne športové aktivity a voľný čas. Funkčné oblečenie rôznych značiek, športové prístroje do interiéru aj exteriéru.
  • a rôzne iné katalógy

Ak máte záujem o prehliadku online katalógov Quelle, doporučujeme vám navštíviť webovú stránku Quelle.sk na ktorej nájdete všetky katalógy Quelle  na jednom mieste.

Máte svoje skúsenosti s internetovým obchodom Quelle? Napíšte o nich.

obrázok naturhouse
There are 2 comments for this article
  1. Marcela Hudcekova at 23:25

    prosim vas mala by som zaujem o katalog QUELE jesen/zima 2011,mozete mi ho zaslat na adr.Rozkvet 2002/6-6,01701,Povazska Bystrica,vopred vam dakuje a zostavam s pozdravom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>